Refinancování hypotéky u Hypoteční banky

Refinancování dnes nabízí většina bank v ČR. Patří mezi ně i Hypoteční banka, která se svým klientům snaží nabídnout co nejvýhodnější podmínky. Refinanovat zde můžete hypotéky do 70, 85 i 100 % LTV. Výhodou je, že si můžete svůj úvěr v době splácení libovolně přizpůsobit. Banku určitě kontaktujte včas, abyste si výhodné podmínky zajistili s dostatečným předstihem. Na internetových stránkách uvádí jako výhody refinancování například nižší úrokovou sazbu nebo využití další služeb, jako je pojištění nebo garanci úroku.

refinancování u Hypoteční bankyV případě refinacování hypotéky u Hypoteční banky máte na výběr ze dvou základních možností. Tou první je refinancování běžného úvěru, při kterém musíte doložit veškeré dokumenty podle podmínek stanovených bankou. V druhém případě se jedná o takzvané převzetí dluhu novým klientem s podmínkami původního úvěru. Refinancování můžete využít na byt v osobním nebo družstevním vlastnictví, u hypotéky na koupi rodinného domu, stavebního pozemku i při rekonstrukci.

Dejte si pozor na poplatky spojené s refinancováním

Na webu banky najdete přehled poplatků spojených s hypotečním úvěrem. Týkají se přípravy úvěru (ocenění bytu, rodinného domu i jiných typů nemovitostí) a pojí se se zpracováním hypotéky. Zjednodušené refinacování nabízí banka zdarma. První až třetí čerpání hypotéky není u Hypoteční banky zpoplatněno. Za čtvrté a další již zaplatíte 800 Kč. Máte ale možnost čerpat i expresně, pokud bude potřeba. Všechny změny vám doporučujeme provádět právě při refinancování. Jakmile si hypotéku na několik let zafixujete, mohly by vám vyjít draze.

Komentáře uzavřeny