Refinancování hypotečního úvěru u České spořitelny

Česká spořitelna je stálicí na našem trhu. Nabízí celou škálu bankovních služeb a zaměřuje se tedy i na hypoteční úvěry a jejich refinancování. Na jejích oficiálních webových stránkách najdete zejména hlavní výhody refinancování a seznam dokumentů, které budete při žádosti o refinancování potřebovat. Ačkoliv možná nenabízí ty nejvýhodnější úrokové sazby, je to stabilní banka, ve kterou se nemusíte obávat vložit svou důvěru.

Hlavní výhody refinancování hypotéky u ČS

refinancování hypotéky u České spořitelnyU České spořitelny máte garanci výhodné sazby, a to až na jeden rok dopředu. Hlavní přednosti refinancování zde jsou: zpracování žádosti zcela bez poplatku, nemusíte dokládat vaše příjmy, o refinancování můžete žádat již rok před koncem platnosti vaší stávající úrokové sazby či můžete financovat své další potřeby nad rámec poskytnutého úvěru. Výhodou také je, že při refinancování není nutné zřizovat si běžný účet u banky nebo že zde máte možnost variabilních splátek (jejich odklad a přerušení, libovolné zvýšení nebo snížení).

Co vše je při refinacování potřeba

Jestliže půjdete do České spořitelny žádat o refinancování, připravte si původní ocenění nemovitosti (nemusíte si pořizovat nové) a dvě až tři fotografie aktuálního stavu. Žádat můžete nejen přímo na pobočce, ale také po internetu. Česká spořitelna vám nabídne schůzku se svým bankovním specialistou.

2 Responses to Refinancování hypotečního úvěru u České spořitelny

  • Jaroslav Gazda říká:

    Dobrý den. Je možno refinancovat u České spořitelny překlenovací úvěr ze stavebního spoření u stavební spořitelny Buřinka.Děkuji. S pozdravem Gazda Jaroslav

  • Daniel Řezníček říká:

    Dobrý den, žádal jsem před 3 týdny o refinancování hypotéky, paní z centrály mě volala a byli jsme domluveni že mě bude někdo kontaktovat přímo z pobočky z Nového Jičína a domluvíme si schůzku, bohužel už na toto nedošlo. Může mě prosím někdo kontaktovat. děkuji Řezníček tel. 732246349