Refinancování hypotéky u mBank

mBank vstoupila na český trh teprve před několika lety. Vzápětí díky výhodnému sazebníku a vstřícnému přístupu přitáhla mnoho klientů a stala se dokonce i bankou roku. mBank působí v oblastech osobních i firemních financí. V rámci těch osobních je schopna nabídnout běžný účet, spořící produkty, hypotéku, kreditku i další půjčky. My se spolu v dnešním článku podíváme na hypotéku od mBank a zaměříme se i na podmínky refinancování.

refinancování hypotéky u mBankmBank v současnosti nabízí produkt zvaný mHypotéka light, který je možné použití na koupi, výstavbu, rekonstrukci i modernizaci nemovitosti. Mimo to můžete také zažádat o refinancování hypotéky nebo využít konsolidace půjček. Vyřízení, posouzení, poskytnutí i čerpání hypotéky je zdarma. mBank obecně půjčuje do 80 % hodnoty zástavní nemovitosti a minimální výše hypotečního úvěru je 200 tisíc Kč. Úrokové sazby se stále mění a jejich výše závisí na mnoha aspektech – aktuálně začínají již na 2,49 % p.a.

Refinancování hypotéky u mBank

Svou hypotéku zde může refinancovat každý, kdo doloží čestné prohlášení o výši příjmů, má maximálně 6 let starý odhad zástavní nemovitosti a původní úvěr financuje alespoň 18 měsíců. Pro refinacování hypotečního úvěru u mBank je dále potřeba splnit stejné podmínky jako u hypotéky – LTV a částku. Splátky se mBank pokusí maximálně přizpůsobit vašim potřebám.

Komentáře uzavřeny